رابطه ی بین گربه ها

خلاف آنچه به نظر میرسد نگهداری از دو گربه راحت تر و آسانتر از یک گربه است. وقتی گربه ی شما همبازی داشته باشد بیشتر اوقات با همدیگر بازی میکنند و این موضوع در زمانی که شما سرتان شلوغ است بسیار میتواند کمکتان کند. چراکه شما به کارهایتان میرسید و گربه ها نیز در کنار یکدیگر انرژی شان تخلیه میشود. در ضمن شما هم برای عقب افتادن کارهایتان گربه را بهانه نمی کنید و همچنین مبلمان و دکور خانه نیز سالم میماند. برای اینکه همدم مناسبی برایش انتخاب کنید به راهنمایی هایی که در ادامه خواهیم گفت توجه کنید برای گربه ی نر عقیم شده، گربه ی نری که شرایط نسبتاً مشابه خودش را داشته باشد مناسبتر است یعنی گربه ای که عقیم شده باشد و تقریباً سن و سالش متناسب با گربه ی شما باشد.

جالب است بدانید که گربه ی نر عقیم شده ای که خلق و خوی آرامی دارد برای بچه گربه ی همجنسش بسیار انتخاب مناسب تری محسوب میشود تا گربه ی ماده ی عقیم شده. اصولا
گربه های ماده زیادی به آدم های غریبه و وسایل ناآشنا مشکوک هستند ،گربه ی سن بالای ماده ای که تنها زندگی کرده همدم مناسبی برای گربه ی ماده ی جوان تر محسوب میشود بنابراین اگر گربه ی ماده در خانه دارید آوردن گربه ای از همان جنسیت ولی با سن پایین تر انتخاب مناسب تری به نظر می آید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *