فروشگاه هایی که حیوانات را به فروش می رسانند

مزایا: هیچ مزیتی ندارند

معایب گربه ها و سایر حیواناتی که در این مدل فروشگاه ها به فروش میرسند : اغلب در شرایط نامعلومی رشد کرده اند و معمولا اجتماعی نیستند و از نظر سلامتی نیز در وضعیت خوبی قرار ندارند .

نکته ی دیگر آن است که اغلب با قیمت گزافی به فروش میرسند به خاطر همین موضوع حامیان حیوانات به مقابله با افراد و ارگان هایی که از حیوانات برای نفع شخصی بهره کشی می کنند می پردازند. حامیان حیوانات میگویند اگر از این افراد حیوانی خریداری نشود آنها مجبور خواهند شد که این کار را متوقف کنند و دیگر حیوانات در شرایط سخت این چنینی قرار نمی گیرند. اگر در نهایت تصمیم گرفتید که از مراکز و فروشگاه ها گربه ای را خریداری کنید، حتماً او را پیش دامپزشک ببرید تا وضعیت سلامتی او را بررسی کند.

نکته ی تخصصی : برخی از فروشگاه های حیوانات بخشی در سایت اینترنتی خود دارند که مرتبط با گربه ها و سگ های بی سرپرست است و با مراکز حمایتی نیز همکاری مستقیمی دارند این بخش از سایت موقعیت مناسبی را برای افرادی که از دیدن حیوانات بی سرپرست در این مراکز ناراحت میشوند فراهم میکند که بدون احساس ناخوشایند بتوانند گربه ای مناسب شرایط خود را به سرپرستی بگیرند.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *